Copywriting2023-10-01T07:58:40+00:00

Copywriting

Copywriting

Tworzymy konwertujące treści!Ciekawe i chwytliweArtykuły oraz postyNapiszemy za Ciebie!

Tworzymy konwertujące treści!Ciekawe i chwytliweArtykuły oraz postyNapiszemy za Ciebie!

Podejrzewam, że nie lubisz pisać. To zupełnie odwrotnie niż my! Wiemy, że wielu ludzi nie ma czasu i ochoty tworzyć treści na swoje witryny czy sklepy. Od dziś tworzenie ciekawych i angażujących treści nie będzie już dla Ciebie problemem!

Podejrzewam, że nie lubisz pisać. To zupełnie odwrotnie niż my! Wiemy, że wielu ludzi nie ma czasu i ochoty tworzyć treści na swoje witryny czy sklepy. Od dziś tworzenie ciekawych i angażujących treści nie będzie już dla Ciebie problemem!

copywriting
pisanie-treści-copywriting-Poznań

Co to jest copywriting?

To sztuka pisania ciekawego oraz angażującego czytelnika. Umiejętność, którą posiadają nieliczni. Pisać tak aby czytelnik zainteresował się treścią i chciał czytać dalej. Idealnie, żeby dokonał interakcji z naszą stroną oraz firmą. To właśnie jest dobry copywriting. Bardziej rozwiniętą formą jest content marketing czyli budowanie szerszej strategii tworzenia treści merytorycznych z myślą o wartości dla czytelnika.

Nasi klienci

Korzyści z copywritingu

Oszczędność czasu

Więcej treści

Wizerunek eksperta

Znajomość marki

Większy ruch

Więcej klientów

Chcesz aby treści na Twojej stronie były ciekawe i chwytliwe?

Chcesz aby treści na Twojej stronie były ciekawe i chwytliwe?

Sprawdzimy treściPrzygotujemy plan tematówStworzymy nowe artykułyPoprawimy treści pod SEO

Sprawdzimy treściPrzygotujemy plan tematówStworzymy nowe artykułyZoptymalizujemy treści pod SEO

Chcesz skutecznie skalować ruch poprzez nowe, ciekawe publikacje?

Chcesz skutecznie skalować ruch poprzez nowe, ciekawe publikacje?

content-marketing

Jak działamy?

W celu uzyskania możliwie ciekawych i angażujących treści:

  • Opracujemy listę tematów do przygotowania;

  • Stworzymy konspekty artykułów i postów,

  • Napiszemy pasjonujące i merytoryczne artykuły,

  • Optymalizacja istniejących treści;

  • Zoptymalizujemy artykuły pod kątem SEO;

  • Uszczelniamy i optymalizujemy budżety.

FAQ – copywriting

Co wyróżnia Evolve w tworzeniu treści?2023-10-03T20:04:36+00:00

Pisanie jest też naszą pasją. Każdy artykuł czy post ma swój konspekt, plan publikacji oraz przemyślaną strukturę. W ten sposób tworzymy treści zarówno zgodne z trendami wyszukiwania przez użytkowników jak i angażujące oraz widoczne w wyszukiwarce. Dodatkowo dobrze znamy tematykę branżową taką jak technologie, IT, inwestycje, finanse i księgowość, projektowanie wnętrz i inne. To pozwala nam pisać artykuły o wysokiej merytoryce i jakości. Dodatkowo tworzymy treści zgodne z zasadami SEO, które wspierają pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów. Potocznie nazywa się to copywritingiem SEO.

Dlaczego warto zlecić pisanie treści?2023-10-03T20:13:59+00:00

Niestety większość przedsiębiorców nie ma czasu i głowy do ciągłego opracowywania nowych artykułów. Co więcej wiele osób po prostu nie lubi lub nie chce pisać nowych treści. Męczy ich również siedzenie przed komputerem więc wolą aktywnie spędzać czas na podstawowej działalności biznesowej lub z rodziną czy na swoim hobby. Pomimo tego, że pisanie treści na stronę www nie jest może bardzo trudne to na pewno jest czasochłonne. Doskonale rozumiemy te bolączki przedsiębiorców dlatego postanowiliśmy się ich wyręczyć w przygotowywaniu treści na strony internetowe. Ciekawe i angażujące czytelnika treści bardzo dobrze wspierają SEO oraz pomagają sprzedawać produkty.

Czym różni się copywriting od content marketingu?2023-08-18T20:41:34+00:00

Copywriting i content marketing to dwa kluczowe elementy marketingu online, które jednak służą różnym celom. Copywriting polega na tworzeniu krótkich, przekonywujących tekstów, które mają na celu zachęcić czytelnika do podjęcia konkretnej akcji, takiej jak zakup produktu. Teksty copywriterskie są zazwyczaj bardziej bezpośrednie i perswazyjne, używają technik retorycznych i mają na celu osiągnięcie szybkich rezultatów.

Z drugiej strony, content marketing ma na celu budowanie trwałych relacji z klientami poprzez dostarczanie wartościowej treści. Obejmuje to dłuższe i bardziej złożone formy, takie jak artykuły blogowe, e-booki, podcasty czy filmy. Treści te są bardziej neutralne i edukacyjne niż copywriting i skupiają się na dostarczaniu wartości odbiorcom.

Podczas gdy copywriting skupia się na krótkoterminowych wynikach i konkretnym działaniu, content marketing ma na celu budowanie zaufania i lojalności w dłuższej perspektywie. Obydwa narzędzia są ważne dla skutecznego marketingu, ale są stosowane w różnych kontekstach i mają różne cele. W praktyce, copywriting i content marketing często współpracują ze sobą, aby osiągnąć ostateczny cel marketingowy firmy.

Czym jest copywriting?2023-08-18T19:49:22+00:00

To angielskie słowo oznaczające po prostu pisanie i poprawę treści na stronach internetowych oraz artykułach. Kiedyś pisanie odbywało się tylko długopisem lub na maszynie do pisania. W ostatnich latach wszystko się zmieniło. Mało kto używa długopisu. Dziś tworzy się głównie artykuły elektroniczne. Często pisane na CMS WordPress. W ramach usługi copywritingu treść przygotowywana i poprawiana jest pod kątem struktury, czytelności oraz oczywiście słów kluczowych. Czytelnik powinien zaangażować się w treść, a jednocześnie musi móc ją łatwo odnaleźć w wynikach wyszukiwania.

Przejdź do góry