Spis treści:

Miło mi poinformować, że do grona klientów Evolve dołączyły dwie kolejne firmy i marki.

Pierwsza z nich to firma zajmująca się dystrybucją na rynku polskim wysokiej jakości karm dla psów i kotów Eminent. Ta czeska marka rozwija stale swoją rozpoznawalność. Jednak grono zadowolonych klientów stale rośnie ponieważ są to produkty bardzo wysokiej jakości w tym karmy dla psów Premium. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie https://karma-eminent.pl/ – Karmy dla psów Eminent można podzielić na kilkanaście różnych kategorii w tym produkty takie jak karmy hipoalergiczne, karmy bez zbóż, bez kurczaka oraz dedykowane rasom małym, dużym i średnim. W zależności także od wieku pieska możecie znaleźć u nich także karmy dla sczeniąt, psów dorosłych oraz starszych, a także dla suk karmiących. Także te karmy dla psów posiadają swoje linie produktowe dedykowane dla psów małych o wadze do 10 kilogramów oraz dla psów średnich do 35 kilogramów czy dużych ważących do 90 kilogramów. Wśród tych największych ras psów możemy zaliczyć takie jak Labradory, Owczarki Niemieckie, Berneńczyki oraz Bernardyny. Każdy z tych produktów możecie od razu łatwo zamówić poprzez sklep internetowy do którego odnośniki poprowadzą was prosto ze strony.

Drugim nowym klientem, z którym rozpoczęliśmy współpracę jest firma Quality Investment Sp. z o.o., która zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz kompleksowymi wykończeniem pod klucz mieszkań czy domów. Firma ta działa na rynku usług wykończeniowych oraz aranżacji wnętrz od kilku lat. W tym czasie zrealizowali dziesiątki realizacji. Głównie na terenie Krakowa oraz Warszawy. Quality Investment oferuje swoim klientom kompleksowe realizacje wykończenia wnętrza domu/mieszkania pod klucz od momentu projektu. W ich zespole znajdują się zarówno osoby zajmujące się architekturą wnętrz jak również osoby odpowiedzialne za dobór i logistykę materiałów, mebli, a także koordynujące projekty oraz każdy etap wykończenia. Szczegóły na temat tej firmy znajdziecie na ich stronie internetowej https://qinvestment.pl/ – projektowanie wnętrz to ich pasja co widać po każdej podstronie i realizacji. Swoim klientom oferują wygodne pakiety pod klucz w kilku wariantach. Dzięki temu ich klienci nie muszą się martwić zupełnie o nic i odbierają klucze do gotowego i wykończonego mieszkania. Zawsze dobierane są materiały pasujące kolorystycznie i estetycznie do gustu klienta. To sprawia, że ich klienci otrzymują mieszkanie o jakim zawsze marzyli. Zarówno piękne jak i funkcjonalne. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą na stronie internetowej.

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!