Marketing internetowy

Dobieramy skuteczne działaniaKompleksowy marketing internetowy

Dobieramy skuteczne działaniaKompleksowy marketing internetowy

Jesteśmy pasjonatami marketingu internetowego. Od ponad 10 lat wspieramy polskie i zagraniczne firmy w skutecznym docieraniu do nowych klientów oraz rynków. W tym czasie pomogliśmy dziesiątkom firm zaistnieć w Internecie.

Jesteśmy pasjonatami marketingu internetowego. Od ponad 10 lat wspieramy polskie i zagraniczne firmy w skutecznym docieraniu do nowych klientów oraz rynków. W tym czasie pomogliśmy dziesiątkom firm zaistnieć w Internecie.

Google ADS

Reklamy Google ADS to jedna z najskuteczniejszych form marketingu. Pozwala w łatwy sposób docierać do nowych klientów.

Wspieramy naszych klientów w zakresie tworzenia nowych, a także optymalizacji istniejących kampanii reklamowych Google ADS. Zawsze szukamy możliwości jak efektywniej wykorzystać budżet do generowania większej liczby leadów B2B i sprzedaży.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja SEO i pozycjonowanie to od wielu lat jeden z najbardziej efektywnych sposobów na docieranie do nowych klientów.

Realizujemy wszystkie niezbędne prace potrzebne do poprawiania widoczności stron i sklepów w organicznych wynikach wyszukiwania. Począwszy od analizy fraz kluczowych, poprawek SEO on-site, aż po działania  obejmujące jakościowy linkg building.

Google Moja Firma

Optymalizujemy wizytówki na Google Moja Firma poprawiając ich widoczność. W ten sposób łatwiej je znaleźć okolicznym klientom.

Zwiększona aktywność i optymalizacja treści oraz więcej opinii to tylko niektóre z elementów, które wpływają na pozycjonowanie wizytówek na Mapach Google. Wizytówka jest bezpłatna i stanowią bardzo skuteczne narzędzie marketingu regionalnego.

Strony i sklepy internetowe

Tworzymy nowoczesne, piękne i funkcjonalne strony oraz sklepy internetowe. Projektujemy je w zgodzie z najlepszymi praktykami UX/UI i SEO.

Strony i sklepy internetowe wykonujemy w oparciu o CMS WordPress oraz Woocommerce. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby strona zachwycała wyglądem i prowadziła do konwersji w postaci leada lub sprzedaży w sklepie online.

Analityka internetowa

Wdrażamy i konfigurujemy wszystkie najważniejsze rozwiązania umożliwiające pełną analizę danych internetowych.

Bez analityki internetowej Twój biznes w sieci działa zupełnie po omacku. Dlatego warto wdrożyć ją chociażby w podstawowym zakresie aby lepiej rozumieć zachowanie użytkowników na stronie lub w sklepie i osiągać lepsze wyniki.

Grafika komputerowa

Wykonujemy unikalne i nowoczesne, stylowe grafiki potrzebne do prowadzenia działań marketingowych.

Opracowujemy różnego rodzaju materiały graficzne np. logotypy, banery i grafiki reklamowe do Google ADS oraz Facebook ADS, a także do postów w mediach społecznościowych czy na strony internetowe.

Social media

Prowadzimy media społecznościowe firm z różnych branż dbając o ich wizerunek i budowanie zasięgów.

Dla naszych klientów prowadzimy konta praktycznie we wszystkich mediach społecznościowych np. Facebook, LinkedIN czy Instagram oraz TikTok.

Copywriting

Tworzymy ciekawe i angażujące czytelnika treści na strony internetowe oraz social media.

Opracowujemy logotypy, banery i grafiki reklamowe do Google ADS oraz Facebook ADS, a także do postów w mediach społecznościowych czy na strony internetowe.

Zaufali nam

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!