Spis treści:

Referencje od firmy BAUPL Sp. z o.o.

BAU-PL Sp. z o.o. działa na rynku od kilkunastu lat wspierając realizację projektów budowlanych w zakresie wynajmu maszyn oraz napraw sprzętu. Nasz zespół specjalistów pomaga w utrzymaniu ciągłości prac na budowach na terenie całego województwa dolnośląskiego. Biorąc pod uwagę chęć dalszego rozwoju firmy, nawiązaliśmy współpracę z firmą Evolve Andrzej Daleszczyk w zakresie pozycjonowania naszej strony baupI.com. Efekty okazały się na tyle dobre, że zaczęli do nas trafiać klienci z całego województwa. Jednakże nasza ówczesna strona internetowa była dość mocno przestarzała, dlatego zdecydowaliśmy się złecić Panu Andrzejowi opracowanie jej od podstaw. Obecna strona jest nowoczesna i estetyczna oraz dobrze wypozycjonowana. Dzięki temu nie tylko generuje ona zapytania od nowych klientów, ale zwiększa zaufanie.

Firma Evolve skonfigurowała pomiary konwersji poprzez konfigurację Google Tag Manager, Google Analytics oraz uruchomiła reklamy Google ADS. Na bieżąco opiekują się naszą stroną internetową, aktualizując ją i wprowadzając potrzebne modyfikacje. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy Evolve innym firmom jako prawdziwych pasjonatów oraz specjalistów w marketingu online.

bau_logo (1)
referencje-marketing-internetowy

Chcesz dowiedzieć się na czym polega pozycjonowanie witryny firmy z branży budowlanej wówczas koniecznie przeczytaj nasz dedykowany artykuł. Jeśli chcesz porozmawiać z nami o swojej stronie skontaktuj się już teraz.

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!