Spis treści:

Przeczytaj referencje dla Evolve od Brick House Sp. z o.o.

Firma BRICK HOUSE DETAL Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż stacjonarną produktów alkoholowych. Chęć rozwoju sprawiła, że kilka lat temu podjęto decyzję o stworzeniu platformy do składania zamówień online pod adresem alkoholeswiata24.pl. Początkowo był to jedynie dodatek do sprzedaży stacjonarnej. Sytuacja zmieniła się w 2020 roku w momencie rozpoczęcia współpracy z firmą Evolve Andrzej Daleszczyk, która podjęła pierwsze prace w celu pozycjonowania platformy w wyszukiwarkach. Jako, że reklama produktów alkoholowych jest zabroniona, pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania było głównym kierunkiem w celu poprawy ruchu na stronie. Po pierwszym roku współpracy ruch na platformie i ilość składanych zamówień wzrosła od kilkuset do nawet kilku tysięcy procent.

W latach 2021-2022 kontynuowaliśmy współpracę z Panem Andrzejem osiągając dalsze sukcesy w rozwoju sprzedaży.
Oprócz skalowania ruchu, Pan Andrzej pomógł nam również usprawniać przejrzystość i użyteczność sklepu wpływając na poprawę współczynnika konwersji. Dodatkowo wdrożył narzędzia analityczne pozwalające lepiej zrozumieć ruch i dane na platformie. Po 3 latach współpracy możemy śmiało polecić firmę Evolve Andrzej Daleszczyk do współpracy w zakresie pozycjonowania i marketingu internetowego.

sklep-alkoholeświata

Całą treść dokumentu referencji możecie zobaczyć klikając w poniższy obraz.

referencje-alkoholeswiata

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz go skutecznie wypozycjonować oraz rozwinąć sprzedaż? Skontaktuj się z nami już dziś!

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!