Spis treści:

Referencje od firmy Eminent Paweł Statucki

Firma Eminent Paweł Statucki istnieje na rynku od kilkunastu lat. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości karm premium dla psów i kotów czeskiej marki Eminent. Nasze produkty kierujemy zarówno do klientów detalicznych, jak i do klientów biznesowych m.in. sklepów zoologicznych, hodowli psów, gabinetów weterynaryjnych oraz schronisk. W 2021 roku rozpoczęliśmy poszukiwania partnera biznesowego w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej karma-eminent.pl oraz sklepu internetowego sklep.karma-eminent.pl. Po 2,5-letniej współpracy z firmą Evolve Andrzej Daleszczyk znacząco poprawiła się widoczność naszej strony i sklepu, a co za tym idzie ruch oraz sprzedaż.

Podjęliśmy także decyzję o rozszerzeniu naszej współpracy o wprowadzenie reklam Google ADS. Pan Andrzej pomógł nam zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki Eminent, skutecznie wykorzystując możliwości, jakie daje ten obszar marketingu internetowego. Skonfigurował dla nas narzędzia analityczne Google Tag Manager i Google Analytics, które pozwoliły nam zrozumieć dane biznesowe. Na co dzień wspiera nas swoją ekspercką wiedzą w zakresie marketingu internetowego. Od rozpoczęcia naszych wspólnych działań sprzedaż znacząca wzrosła i zyskaliśmy wielu nowych klientów.
Polecamy firmę Evolve do współpracy ze względu na wysokie zaangażowanie i skuteczność w prowadzonych działaniach z zakresu pozycjonowania oraz kampanii reklamowych Google ADS.

logo eminent
Referencje-Eminent

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!