Spis treści:

Referencje od Kancelarii Adwokackiej Wachowski

Kancelaria Adwokacka Wachowski od wielu lat wspiera przedsiębiorców i osoby fizyczne w rozwiązywaniu ich problemów prawnych. Specjalizacją naszej Kancelarii jest szeroko rozumiane prawo informatyczne. Świadczymy usługi wsparcia prawnego dla firm z branży IT oraz w zakresie aspektów prawnych w tej dziedzinie.

Ze względu na ograniczone możliwości reklamowania kancelarii adwokackich, podjęliśmy decyzję o rozpoczęcia działań w obszarze pozycjonowania naszej strony internetowej, aby skutecznie docierać do nowych klientów, zgodnie z zasadami deontologii zawodowej.
W 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Evolve Andrzej Daleszczyk. Efekty pracy firmy Pana Andrzeja przyszły nadzwyczaj szybko. Już po kilku tygodniach nasza witryna była widoczna na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania. Problemy ze stroną internetową oraz jej przestarzały wygląd zmotywowały nas do zlecenia Evolve opracowania naszej witryny wachowskilaw.com od nowa. Obecnie cieszymy się nowoczesną, szybką i użyteczną stroną internetową, bardzo dobrą widocznością w organicznych wynikach wyszukiwania co przekłada się na duży ruch, oraz zapytania od potencjalnych klientów. Buduje ona zaufanie wśród klientów i wizerunek naszej marki.

Cenimy usługi firmy Evolve Andrzej Daleszczyk za profesjonalne podejście do współpracy, duże zaangażowanie oraz skuteczność w podejmowanych działaniach. Pan Andrzej na bieżąco wspiera nas swoją wiedzą ekspercką w zakresie SEO oraz innych obszarów marketingu online.

A co wyróżnia pracę Pana Andrzeja na tle innych podobnych firm? Otóż są to skrupulatne rozliczenia kosztów i finansowanie tylko tych działań, które dają wymierne rezultaty. Dlatego gorąco polecam usługi tej firmy.

Wachowski Law logo-01
Evolve-Poznań-referencje-marketing-internetowy

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!