Spis treści:

Referencje od sklepu internetowego cudazdrewnaonline.pl

CUDA Z DREWNA to marka drewnianych zegarów ściennych oraz innych przedmiotów domowego użytku wykonanych z drewna. Sprzedaż w sklepie cudazdrewnaonline.pl prowadzona jest od ponad 2 lat. Początkowo zamówienia w sklepie były sporadyczne, a działania prowadzone w różnych kanałach internetu nie przyniosły efektów przekładających się na sprzedaż i widoczność strony.

Ruch w sklepie zaczął rozwijać się wraz z rozpoczęciem współpracy z firmą Evolve Andrzej Daleszczyk jesienią 2022 roku. Wiosną 2023 roku stopniowo zostały wprowadzane działania w zakresie pozycjonowania strony oraz analizy danych internetowych. W międzyczasie powierzyłam Panu Andrzejowi również stworzenie pierwszych kampanii reklamowych Google ADS. Jesienią 2023 roku sprzedaż zaczęła dynamicznie rosnąć, a następnie ustabilizowała się na wysokim poziomie.
Bardzo polecam współpracę z Evolve Andrzej Daleszczyk w zakresie pozycjonowania sklepu internetowego oraz reklam Google ADS – to dobry partner z którym mój biznes osiąga pożądane wyniki.

logo cuda z drewna
referencje-cuda-z-drewna

Chcesz skutecznie pozycjonować swój sklep internetowy oraz zwiększyć sprzedaż poprzez reklamy Google ADS? Skontaktuj się z nami!

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!