Referencje od Uniwers.com Sp. z o.o.

Spis treści:

Referencje od firmy Uniwers.com Sp. z o.o.

Uniwers.com Sp. z o.o. działa od kilkunastu lat na rynku usług informatycznych. Specjalizacją Uniwers.com są wdrożenia i obsługa oprogramowania Comarch ERP. Na początku firma koncentrowała się na obsłudze klientów w regionie województwa dolnośląskiego. Chęć rozwoju biznesu sprawiła, że Zarząd firmy zdecydował się na rozwój aktywności w obszarze marketingu internetowego. W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę w tym zakresie z firmą Evolve Andrzej Daleszczyk. Pan Andrzej stworzył i wypozycjonował na najwyższe miejsca w Polsce stronę internetową optima-demo.com.pl, którą wspólnie rozwijaliśmy w kolejnych latach. Następnie stworzył i skutecznie pozycjonował kolejne nasze strony erpxl.com.pl, erpxt.com.pl, uniwers.com. Współpracujemy także w zakresie pozycjonowania naszego sklepu internetowego optima-sklep.pl.

Skuteczne skalowanie ruchu organicznego stopniowo przekładało się na wzrost liczby klientów w naszej firmie. Od 2021 roku firma Evolve Andrzej Daleszczyk pomogła nam uruchomić kampanie reklamowe Google ADS. Wraz z pełną konfiguracją narzędzi analitycznych takich jak Google Tag Manager i Google Analytics, a kampanie reklamowe zaczęły przynosić coraz większy ruch oraz nowe zapytania trafiające do naszej firmy. Wszystkie działania podejmowane przez firmę Evolve Andrzej Daleszczyk, w okresie naszej 5-letniej współpracy, znacząco wpłynęły na wzrost nowych klientów oraz rozwój naszej firmy. Zdecydowanie polecamy firmę Evolve do współpracy w zakresie marketingu internetowego.

uniwers.com
uniwers-referencje

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Udostępnij artykuł!

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!