Spis treści:

Około 2 miesiące temu rozpoczęliśmy współpracę z nowym klientem firmą ITrix z Poznania, która jest wiodącym w Polsce Partnerem Bitrix24. Od początku właściciel firmy i pracownicy dali się poznać jako osoby świetnie zorganizowane i zaangażowane w działania co dobrze wróży na przyszłość. ITrix zajmuje się wdrożeniami i szkoleniami w zakresie systemu CRM i workflow Bitrix24. Rozwiązanie to zyskuje w Polsce coraz większą popularność.

Bitrix24 to wszechstronny system zarządzania przedsiębiorstwem, oferujący narzędzia do komunikacji, organizacji pracy, projektowania i analizy danych.Jest to platforma online, która integruje funkcje takie jak: CRM, zarządzanie projektami, zadania, kalendarz, dokumenty, kontakty i wiele innych.Bitrix24 umożliwia tworzenie grup, w których można komunikować się, udostępniać pliki, planować spotkania oraz śledzić postępy w projektach. Dzięki wbudowanemu systemowi CRM, Bitrix24 umożliwia zarządzanie kontaktami, śledzenie leadów, sprzedaż i obsługę klienta.

System oferuje również narzędzia do monitorowania czasu pracy, raportowania, analizy danych oraz automatyzacji procesów biznesowych.Bitrix24 działa w chmurze, co oznacza, że użytkownicy mogą mieć do niego dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia.Platforma jest dostępna w różnych wersjach, w tym darmowej wersji podstawowej, jak i płatnych planach z rozszerzonymi funkcjonalnościami.

Podsumowując, Bitrix24 to kompleksowe narzędzie, które pomaga firmom w efektywnym zarządzaniu zadaniami, komunikacją oraz organizacją pracy, przyczyniając się do zwiększenia produktywności i efektywności biznesu.

Czym zajmuje się firma ITrix jako Partner Bitrix24?

Oprócz wspomnianych już wdrożeń systemu Bitrix24, firma ITrix prowadzi także szkolenia oraz bieżące konsultacje z zakresu tego rozwiązania. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://itrix.pl/

Jeśli szukacie odpowiednich narzędzi mających na celu lepszą organizację waszej pracy i optymalizację procesów to koniecznie skontaktujcie się z ITrix. Pomogą Wam dobrać odpowiednie narzędzia, wdrożyć je oraz poznać w pełni ich możliwości.

Na czym będzie poległa nasza współpraca?
Pracę rozpoczęliśmy od konfiguracji narzędzi analitycznych Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager orz wstępnych szkoleń z tego zakresu. Obecnie rozwijamy działania w obszarze pozycjonowania strony itrix.pl oraz reklam Google ADS. Jesteśmy przekonani, że wspólne działania i zaangażowanie przyczyni się do dynamicznego rozwoju firmy ITrix w najbliższych miesiącach i latach.

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!