Współpraca z nowym klientem w zakresie reklam Google ADS i pozycjonowania

Spis treści:

Miło nam poinformować, że od początku marca tego roku nawiązaliśmy współpracę z kolejnym klientem w zakresie prowadzenia kampanii reklamowej Google ADS oraz pozycjonowania strony internetowej. Firma Crewermate z Sosnowca oferuje usługi z zakresu transportu oraz przeprowadzek na terenie Śląska ale również całego kraju. Crewermate to marka, której głównymi zaletami są profesjonalizm, bezpieczeństwo i szybkość działania. Firma przewozi zarówno mniejsze ładunki jak np. dokumenty, urządzenia elektroniczne jak i duże meble albo urządzenia. Firma specjalizuje się w przeprowadzkach biur, firm oraz oczywiście mieszkań i domów. Na przestrzeni lat wyrobiła sobie markę nie tylko na terenie rodzimego Sosnowca ale również wśród klientów z całego województwa śląskiego. Więcej informacji na temat usług firmy znajduje się na stronie crewermate.pl na którą Was serdecznie zapraszamy.

Jakie cele chcemy zrealizować w zakresie Google ADS i SEO?

Oczywiście jak w przypadku każdego klienta mierzymy w możliwie wysoką efektywność reklam Google ADS. Dopracowaliśmy pomiary konwersji oraz same kampanie reklamowe aby przynosiły możliwie dużo, wartościowych konwersji w określonym budżecie. Działania SEO skoncentrowaliśmy na poprawie szybkości ładowania witryny oraz optymalizacji on-site treści. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści dla firmy Crewermate.

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Udostępnij artykuł!

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!