Spis treści:

Od pewnego czasu współpracujemy z kolejnymi firmami w zakresie marketingu internetowego oraz pozycjonowania stron i sklepów online.

Pierwszą z nich jest sklep internetowy oferujący bardzo szeroką gamę, pięknych, stylowych i ręcznie robionych zegarów z drewna. Marka CUDA Z DREWNA to niesamowite zegary z  plastrów drewna oraz zegary w obręczy, które w niesamowity sposób dekorują ściany w wielu domach i mieszkaniach. To nie wszystko. Inne niesamowite cuda z drewna online znajdziecie na stronie https://cudazdrewnaonline.pl/. Wśród nich znajdują się np. drewniane podstawki, świeczniki oraz rękodzieło świąteczne z drewna. Przekonajcie się sami odwiedzając ten sklep internetowy. Asortyment tego sklepu online jest stale rozwijany, a rozbudowany konfigurator pozwala stworzyć Wam zegar idealnie dopasowany do Waszego gustu.

Kantata

Kolejną z firm, z którą współpracujemy od pewnego czasu jest firma Kantata Sp. z o.o. z Bydgoszczy, która od wielu lat zajmuje się wdrożeniami oraz integracją systemów informatycznych. W ich ofercie znajdują się zarówno systemy największych polskich producentów takich jak Comarch czy Soneta jak również ich własne autorskie rozwiązania i aplikacje. Kantata działa na terenie całej Polski i posiada także oddziały w Poznaniu oraz Wrocławiu. Oprócz usług w wyżej opisanym zakresie aktywnie zajmują się i specjalizują w tematyce cyberbezpieczeństwa oraz obsługi informatycznej firm. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej https://kantata.pl/ na którą Was serdecznie zapraszamy.

About the Author: Andrzej Daleszczyk

Od 12 lat pasjonuje mnie pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiany marketing internetowy. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy poprzez skuteczne działania promocyjne. W 2014 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu E-marketingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Chętnie pomożemy Twojej firmie

Porozmawiajmy o możliwościach jak rozwinąć Twój biznes!